Schottky dioda 30V 1A
| Kód: | 1533134 |
| Výrobce: | DC Components |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SK13 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 30V |
| Druh, typ: | Schottky |
| VF @ 125°C: | 0,55V* |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| Balení [ks]: | 7500 |
| Obal: | Cívka |
SK13
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona