Odrušovací kondenzátor třídy X, 250 V stř., 2,2 nF, Y5U
| Kód: | 763250 |
| Výrobce: | Keramické kondenzátory a.s. |
| Hmotnost [g]: | 0.68 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SK 736 64 2n2 +50-20% |
| značení výrobce 2: | 371 363 664 687 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 250VAC |
| Kapacita: | 2,2nF |
| Tolerance: | +50-20% |
| Hmota: | Y5U X |
| Rozměry: | 11x11mm |
| Pouzdro: | R=7,5 |
| Obal: | Volně |
SK 736 64 2n2 +50-20%
371 363 664 687
SK73664-2n2
SMD: Ne
Výprodej