Oscillator 10MHz 100ppm 5V
![SG-531P 10.0000MC:ROHS [EPS] Seiko Epson Corporation SG-531P 10.0000MC:ROHS [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/sg-531p-10.0000mc-rohs-eps.jpg)
![SG-531P 10.0000MC:ROHS [EPS] Seiko Epson Corporation SG-531P 10.0000MC:ROHS [EPS] Seiko Epson Corporation](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/sg-531p-10.0000mc-rohs-eps-1.jpg)
| Kód: | 2381885 |
| Výrobce: | Seiko Epson Corporation |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SG-531P 10.0000MC:ROHS |
| značení výrobce 2: | Q32531011000300 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | TTL/CMOS |
| konfig./Nap.: | 5V |
| Frekvence: | 10MHz |
| Fre. Tol.: | 100ppm |
| Pouzdro: | PDIP-8.3/4 |
| Balení [ks]: | 25 |
| Obal: | Tuba |
SG-531P 10.0000MC:ROHS
Q32531011000300
X8.10.0000
SMD: Ne
Výprodej