Odrušovací tlumivka 125µH 2A
| Kód: | 9466 |
| Výrobce: | TDK Corporation |
| Hmotnost [g]: | 8.13 |
| Značení výrobce: | SF-T8-50D |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Proud: | 2A |
| Série: | SF |
| Indukčnost: | 125uH |
| Pouzdro: | Radial |
| Obal: | Volně |
SF-T8-50D
SFT850D
SMD: Ne
Výprodej