Inductor 10uH 1A 170mR 10%
| Kód: | 1325609 |
| Výrobce: | Bourns, Inc |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | SDR0703-100KL |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 1,4A |
| Série: | SDR0703 |
| Indukčnost: | 10uH |
| Tol: | 10% |
| SRF: | 36MHz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Cívka |
SDR0703-100KL
SDR0703-100K
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej