LED Display 13,2mm CA červený 625nm 6,4mcd
| Kód: | 648876 |
| Výrobce: | Kingbright Electronic Co, Ltd |
| Hmotnost [g]: | 3. |
| Značení výrobce: | SA52-11EWA |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Vlnová délka: | 625mcd |
| Svítivost: | 6,4mcd |
| Barva: | červená |
| Konfigurace: | CA |
| Pouzdro: | DIP |
| Výška znaku: | 13,2mm |
| Balení [ks]: | 40 |
| Obal: | Tuba |
SA52-11EWA
Dual in-line package
SMD: Ne
Výprodej