SPS Case 150W 12V/12,5A
| Kód: | 44919 |
| Výrobce: | Mean Well Enterprises Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 717.81 |
| Značení výrobce: | S-150-12 |
| Teplota min: | -10 °C |
| Teplota max: | 60 °C |
| Výkon: | 12,5A |
| Konfig: | 88-132/176-264V |
| Výstup. nap.: | 12V |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
Výprodej