100W - 5V/20A síťový spínaný zdroj
| Kód: | 878224 |
| Výrobce: | RUZNE |
| Hmotnost [g]: | 632.88 |
| Značení výrobce: | S-100-05 |
| značení výrobce 2: | PS-100-05 |
| Teplota min: | -10 °C |
| Teplota max: | 60 °C |
| Výkon: | 20A/100W |
| Konfig: | 85-132/180-264V |
| Výstup. nap.: | 5V |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
S-100-05
PS-100-05
Výprodej