Dioda 30A 600V 55ns CC
| Kód: | 371136 |
| Výrobce: | Fairchild Semiconductor Corporation |
| Značení výrobce: | RURG3060CC |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 30A |
| Napětí: | 200V |
| Druh, typ: | Ultrafast |
| Konfigurace, výkon: | Dual CC |
| Pouzdro: | TO-247 |
| trr: | 50ns |
| Balení [ks]: | 30 |
| Obal: | Tuba |
RURG3060CC
SMD: Ne
Výprodej