Elyt rad. 330uF 50V 20% 10x20mm
| Kód: | 9307 |
| Výrobce: | Nitai Electronic Ind Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 2.56 |
| Značení výrobce: | RGP 50V 330µ/M |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 50V |
| Typ: | ER |
| Kapacita: | 330uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 10x20mm |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
RGP 50V 330µ/M
CS0330/50
SMD: Ne
Výprodej