Rez. SMD 2512 1W 68R0 5%
| Kód: | 547020 |
| Výrobce: | YAGEO Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.07 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | RC2512JK-0768R |
| značení výrobce 2: | 232276260689 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 1W |
| Typ Rez.: | Metalizovaný |
| Odpor: | 68R |
| Pouzdro: | 2512 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
RC2512JK-0768R
232276260689
R25E068
0.25" × 0.12" (6.3 mm × 3.0 mm)
SMD: Ano
Výprodej