General ISM < 1GHz Wireless M-Bus Transceiver Module 169MHz Surface Mount
![RC1701VHP-MBUS4 [RCF] Radiocrafts AS RC1701VHP-MBUS4 [RCF] Radiocrafts AS](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/109/rc1701vhp-mbus4-rcf.jpg)
![RC1701VHP-MBUS4 [RCF] Radiocrafts AS RC1701VHP-MBUS4 [RCF] Radiocrafts AS](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/109/rc1701vhp-mbus4-rcf-1.jpg)
| Kód: | 2975360 |
| Výrobce: | Radiocrafts AS |
| obsah látek: | Pb-free |
| Značení výrobce: | RC1701VHP-MBUS4 |
| Teplota min: | -35 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Uživ.rozhr.: | MBUS4 |
| Provedení: | Module |
| Freq.band: | 169 MHz |
| RF power: | VHP |
| Pouzdro: | SMD-RCFM |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
RC1701VHP-MBUS4
RC1701VHP
SMD, Radiocraft Module Specific Footprint (RCFM)
SMD: Ano
Výprodej