Tinymesh RF Transceiver Modules
![RC1701HP-TM [RCF] Radiocrafts AS RC1701HP-TM [RCF] Radiocrafts AS](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/rc1701hp-tm-rcf.jpg)
![RC1701HP-TM [RCF] Radiocrafts AS RC1701HP-TM [RCF] Radiocrafts AS](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/rc1701hp-tm-rcf-1.jpg)
| Kód: | 2800528 |
| Výrobce: | Radiocrafts AS |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | RC1701HP-TM |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Uživ.rozhr.: | TM |
| Provedení: | Module |
| Freq.band: | 169 MHz |
| RF power: | HP |
| Pouzdro: | SMD-RCFM |
| Balení [ks]: | 1 |
| Obal: | Volně |
RC1701HP-TM
SMD, Radiocraft Module Specific Footprint (RCFM)
SMD: Ano
Výprodej