R-SIL 8x4K7 9 vývodů 2% 0,125W
| Kód: | 772197 |
| Výrobce: | Cantec |
| Hmotnost [g]: | 0.49 |
| Značení výrobce: | RAA09-472G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Tolerance: | 2% |
| Odpor: | 4.7K |
| Počet vývodů: | 9 |
| Počet Rezistorů: | 8 |
| Pouzdro: | SIP-9 |
| Balení [ks]: | 200 |
| Obal: | Volně |
RAA09-472G
RN09PK004,7
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona