Kond. Mpolyester 220n 63V 5% 2.5x6.5x7.2mm
| Kód: | 1486423 |
| Výrobce: | KEMET Corporation |
| Značení výrobce: | R82DC3220AA60J |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 63V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 220nF |
| Tolerance: | 5% |
| Rozměry: | 2.5x6.5x7.2mm |
| Pouzdro: | R=5 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Volně |
R82DC3220AA60J
CUN220JBT
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona