M-Polyester 100n 250V 10% 4x9x13mm
| Kód: | 17663 |
| Výrobce: | Arcotronics |
| Hmotnost [g]: | 0.7 |
| Značení výrobce: | R60IF3100AA6AK |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 250V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 100nF |
| Tolerance: | 10% |
| Rozměry: | 4x9x13mm |
| Pouzdro: | R=10 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Volně |
R60IF3100AA6AK
CUN100OET
SMD: Ne
Výprodej