Kond. Mpolyester 4u7 100V 10% 9x17x32mm
| Kód: | 196171 |
| Výrobce: | Arcotronics |
| Hmotnost [g]: | 6.96 |
| Značení výrobce: | R60ER4470AA30K |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 100V |
| Typ: | MKT |
| Kapacita: | 4,7uF |
| Tolerance: | 10% |
| Pouzdro: | R=27,5 |
| Obal: | Volně |
R60ER4470AA30K
CUU004,7LHT
SMD: Ne
Výprodej