SMD rezonátor 3.58MHz
| Kód: | 867027 |
| Výrobce: | Jauch Quartz GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.28 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | R3.58-JTTCC/MG-LF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 80 °C |
| Freq. nom.: | 3,58MHz |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
R3.58-JTTCC/MG-LF
XR.03.58
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej