Krystal SMD 25MHz 20pF 20ppm
| Kód: | 2507306 |
| Výrobce: | Jauch Quartz GmbH |
| Značení výrobce: | Q24,576-JXS32-20-20/20-FU-LF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 24,5760MHz |
| Konfig-C: | 20pF |
| Tol.freq: | 20ppm |
| TeplTol/Dims: | 20ppm |
| Pouzdro: | 3.2x2.5mm |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
Q24,576-JXS32-20-20/20-FU-LF
XS.24.5760I
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona