SMD Krystal 32.768kHz 12.5pF 20ppm
![Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF [JAU] Jauch Quartz GmbH Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF [JAU] Jauch Quartz GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q0-032768-sm26f-12-5-20-b-tr-lf-jau.jpg)
![Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF [JAU] Jauch Quartz GmbH Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF [JAU] Jauch Quartz GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q0-032768-sm26f-12-5-20-b-tr-lf-jau-1.jpg)
| Kód: | 438058 |
| Výrobce: | Jauch Quartz GmbH |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Kapacita: | 12.5pF |
| Frekvence: | 32.768kHz |
| Fre. Tol.: | 20ppm |
| Pouzdro: | DT-26 SMD |
| Obal: | Cívka |
Q0,032768-SM26F-12,5-20-B-TR-LF
XS.00.03276R
SMD: Ano
Výprodej