Krystal 18,000MHz 30ppm 32pF HC-49/US
![Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32 [AUR] auris-GmbH Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32 [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q-18m.hc49us-f-30-30-d-32-aur.jpg)
![Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32 [AUR] auris-GmbH Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32 [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q-18m.hc49us-f-30-30-d-32-aur-1.jpg)
| Kód: | 1037863 |
| Výrobce: | auris-GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.59 |
| Značení výrobce: | Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 18MHz |
| Konfig-C: | 32pF |
| Tol.freq: | 30ppm |
| TeplTol/Dims: | 30ppm |
| Pouzdro: | HC-49US |
| Balení [ks]: | 100 |
| Obal: | Volně |
Q-18M.HC49US-F-30-30-D-32
XM.18.0000
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona