Krystal SMD 16MHz 30ppm 32pF
![Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32 [AUR] auris-GmbH Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32 [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q-16mhc49ussmdf-30-30-d32-aur.jpg)
![Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32 [AUR] auris-GmbH Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32 [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/112/q-16mhc49ussmdf-30-30-d32-aur-1.jpg)
| Kód: | 708666 |
| Výrobce: | auris-GmbH |
| Hmotnost [g]: | 0.9 |
| Značení výrobce: | Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32 |
| Teplota min: | -20 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | XTAL |
| Frekvence: | 16MHz |
| Konfig-C: | 32pF |
| Tol.freq: | 30ppm |
| Pouzdro: | HC-49US-SMD |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
Q-16MHC49USSMDF-30-30-D32
XS.16.0000A
SMD: Ano
Výprodej