Tranzistor NPN 500V 300mA 1.35W
| Kód: | 1000697 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.27 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | PZTA44,115 |
| značení výrobce 2: | 9340 258 80115 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 300mA |
| Napětí: | 500V |
| Typ/pol.: | NPN |
| Výkon: | 1,35W |
| Zesílení: | 50-200 |
| Pouzdro: | SOT-223 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
PZTA44,115
9340 258 80115
PZTA44
SMD: Ano
Výprodej