3,96mm molex do PS rovný 6p.
| Kód: | 3723 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 1.96 |
| Značení výrobce: | PWL-6S |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Proud: | 7A |
| Počet pozic: | 6 |
| Napětí: | 250V |
| Rozměry/Rastr: | 3,96mm |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
Doprodej
cenazavse_ikona