Trimr cermet nastojato RM2.5/5 5K0 +/-20%
| Kód: | 216394 |
| Výrobce: | Piher Sensors & Controls, S.A. |
| Hmotnost [g]: | 0.71 |
| Značení výrobce: | PTC10LH01-502A2020 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 90 °C |
| Tolerance: | 20% |
| Výkon: | 150mW |
| Odpor: | 5K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | nastojato |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
PTC10LH01-502A2020
PTC10HK005
Výprodej