Trimr nastojato RM2,5/5 500K +/-20%
| Kód: | 255074 |
| Výrobce: | Piher Sensors & Controls, S.A. |
| Hmotnost [g]: | 0.65 |
| Značení výrobce: | PT10LH01-504A2020 |
| Teplota min: | -25 °C |
| Teplota max: | 70 °C |
| Tolerance: | 20% |
| Výkon: | 150mW |
| Odpor: | 500K |
| Průběh: | linear |
| Provedení: | nastojato |
| Balení [ks]: | 500 |
| Obal: | Volně |
PT10LH01-504A2020
PT10HK500
Výprodej