Rezistor metaloxid 2W 1R8 5%
| Kód: | 95910 |
| Výrobce: | Vitrohm |
| Hmotnost [g]: | 0.77 |
| Značení výrobce: | PO593-05T1R8 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 200 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 2W |
| Typ Rez.: | RMO |
| Odpor: | 1.8R |
| Pouzdro: | 0414 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
PO593-05T1R8
RMOE001,8
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona