Remote 4-Bit I2C and SMBus I/O Expander with Configuration Register
| Kód: | 1107418 |
| Výrobce: | Texas Instruments Inc. |
| Značení výrobce: | PCA9536DGKR |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Pouzdro: | VSSOP-8 (DGK0008A) |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
PCA9536DGKR
9536
DGK0008A pitch 0,65mm body 3,0mm
SMD: Ano
Výprodej