OC Darl. 3750Vrms 350V 150mA CTR: >1000%
| Kód: | 1461193 |
| Výrobce: | Sharp Electronics Corp. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | PC452EJ0000F |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Druh, CTR: | OC-Darl CTR 600% |
| Uiso V: | 3750 V |
| Iin typ mA: | 16 mA |
| U,I out max V,mA: | 350 V 150 mA |
| Frekv. MHz: | 1MHz |
| Pouzdro: | SOP-4 4.4mm |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
PC452EJ0000F
PC452
MFP Full-Pitch
SMD: Ano
Výprodej