OC tran. 3750Vrms 80V 50mA CTR=80-160%
| Kód: | 652096 |
| Výrobce: | Sharp Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.22 |
| Značení výrobce: | PC357N1TJ00F |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 80V |
| Izolace: | 3750Vrms |
| CTR: | 80-160% |
| Pouzdro: | SOP-4 4.4mm |
| Balení [ks]: | 750 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
PC357N1TJ00F
PC357A
MFP Full-Pitch
SMD: Ano
Výprodej