OC tran. 3750Vrms 80V 50mA CTR> 100%
| Kód: | 1035344 |
| Výrobce: | Sharp Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.21 |
| Značení výrobce: | PC357N14J00F |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Napětí: | 80V |
| Izolace: | 3750Vrms |
| CTR: | 100-400% |
| Pouzdro: | SOP-4 4.4mm |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
PC357N14J00F
PC357R
MFP Full-Pitch
SMD: Ano
Výprodej