OC - AC 3750Vrms 80V 50mA CTR>20%
| Kód: | 88741 |
| Výrobce: | Sharp Electronics Corp. |
| Hmotnost [g]: | 0.19 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | PC354NTJ000F |
| Teplota min: | -30 °C |
| Teplota max: | 100 °C |
| Pouzdro: | SOP-4 4.4mm |
| Balení [ks]: | 750 |
| Obal: | Cívka |
PC354NTJ000F
PC354
MFP Full-Pitch
SMD: Ano
Výprodej