40V, 5A PNP low VCEsat (BISS) transistor
| Kód: | 909508 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| Hmotnost [g]: | 0.15 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | PBSS5540X,135 |
| značení výrobce 2: | 9340 571 04135 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 4A |
| Napětí: | 40V |
| Výkon: | 1,6W |
| Polarita: | PNP |
| Pouzdro: | SOT-89 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
PBSS5540X,135
9340 571 04135
PBSS5540X
SC62
SMD: Ano
Výprodej