Tranzistor PNP 60V 1A 270mW Low CEsat
| Kód: | 909491 |
| Výrobce: | NXP Semiconductors N.V. |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | PBSS5160T,215 |
| značení výrobce 2: | 9340 576 68215 |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 60V |
| Typ/pol.: | PNP |
| Výkon: | 270mW |
| Zesílení: | 250 |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka 7" (180 mm) |
PBSS5160T,215
9340 576 68215
PBSS5160T
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej