Zásuvka do PS 2,54 2x17p rovná
| Kód: | 29404 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 3.36 |
| Značení výrobce: | PBD-34S |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 2 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 8,42mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 34 |
Doprodej
cenazavse_ikona