Zásuvka do PS 2,54 1x40p 90°
| Kód: | 5828 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 4.65 |
| Značení výrobce: | PB-40R |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení: | 90° |
| Výška: | 8,42mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 40 |
| Balení [ks]: | 120 |
| Obal: | TRAY |
Doprodej
cenazavse_ikona