Zásuvka do PS 2,54 1x27p rovná
| Kód: | 16019 |
| Výrobce: | Shyaro Chi Enterprise Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 2.88 |
| Značení výrobce: | PB-27S |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Počet řad: | 1 |
| Provedení: | 180° |
| Výška: | 8,42mm |
| Rastr: | 2,54mm |
| Počet pinů: | 27 |
| Balení [ks]: | 210 |
| Obal: | TRAY |
Doprodej
cenazavse_ikona