Sidactor Bidir 190V 50A 35pF
| Kód: | 18649 |
| Výrobce: | Teccor |
| Hmotnost [g]: | 0.33 |
| Značení výrobce: | P2300EA70 |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 2,2A |
| Druh, typ: | SIDACtor |
| Napětí BO: | 260V |
| Napětí DRM: | 190V |
| Pouzdro: | TO-92-2 |
| Balení [ks]: | 2000 |
| Obal: | Volně |
P2300EA70
P2300EA
SMD: Ne
Výprodej