Oscillator 16,0000MHz 50ppm CMOS/TTL
![O-16M-AQO14-50-5-A [AUR] auris-GmbH O-16M-AQO14-50-5-A [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/o-16m-aqo14-50-5-a-aur.jpg)
![O-16M-AQO14-50-5-A [AUR] auris-GmbH O-16M-AQO14-50-5-A [AUR] auris-GmbH](https://shop.ryston.cz/_obchody/ryston/prilohy/113/o-16m-aqo14-50-5-a-aur-1.jpg)
| Kód: | 81475 |
| Výrobce: | auris-GmbH |
| Hmotnost [g]: | 4.45 |
| Značení výrobce: | O-16M-AQO14-50-5-A |
| Teplota max: | 70 °C |
| Typ: | CMOS/TTL |
| konfig./Nap.: | 5V |
| Frekvence: | 16MHz |
| Fre. Tol.: | 50ppm |
| Pouzdro: | DIL-14-metal |
| Obal: | Tuba |
O-16M-AQO14-50-5-A
XO.16.0000
DIL-14-metal (xtal osc)
SMD: Ne
Výprodej