P-Ch MOSFET 20V 85mR 3,2A 730mW
| Kód: | 622633 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | NTR4101PT1G |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 3,2A |
| Napětí: | 20V |
| Typ/pol.: | P-Ch. |
| Výkon: | 730mW |
| Perf/RDSon: | 85mR |
| Pouzdro: | SOT-23 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Cívka |
NTR4101PT1G
NTR4101P
standartní SOT-23 se třemi vývody
SMD: Ano
Výprodej