Elyt SMD 85° 470µ 16V 8x10.5mm 20%
| Kód: | 629902 |
| Výrobce: | NIC Components Corp. |
| Hmotnost [g]: | 1.21 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | NACE471M16V8X10.5TR13F |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Napětí: | 16V |
| Typ: | ESMD |
| Kapacita: | 470uF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 8x10,5mm |
| Pouzdro: | SMD |
| Balení [ks]: | 300 |
| Obal: | Cívka |
NACE471M16V8X10.5TR13F
CSMD0470/16
Nijak jinak nespecifikované SMD pouzdro
SMD: Ano
Výprodej