Můstek 500mA 250V(600Vrrm)
| Kód: | 360531 |
| Výrobce: | Diotec Semiconductor AG |
| Hmotnost [g]: | 0.09 |
| Značení výrobce: | MYS250 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 150 °C |
| Proud: | 500mA |
| Napětí: | 250V |
| Pouzdro: | SMDDIP-4 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
MYS250
SMD: Ano
Výprodej