CMOS serial FLASH 32Mb 3V 86MHz
| Kód: | 1291383 |
| Výrobce: | Macronix International Co., Ltd. |
| Hmotnost [g]: | 12.32 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MX25L3206EM2I-12G |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 85 °C |
| Druh: | NOR |
| Kapacita: | 32Mbit |
| Interface: | SPI |
| Rychlost: | 86MHz |
| Napájení: | 2,7V-3,6V |
| Pouzdro: | SO-8.208 |
| Balení [ks]: | 95 |
| Obal: | Tuba |
MX25L3206EM2I-12G
25L3206
SMD: Ano
Výprodej