Dioda 200V 1A 25ns
| Kód: | 583815 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.3 |
| obsah látek: | RoHS |
| Značení výrobce: | MURS120T3G |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 1A |
| Napětí: | 200V |
| Druh, typ: | Ultrafast |
| Konfigurace, výkon: | Single |
| Pouzdro: | SMB (DO-214AA) |
| trr: | 35ns |
| Balení [ks]: | 2500 |
| Obal: | Cívka |
MURS120T3G
MURS120
SMD: Ano
Doprodej
cenazavse_ikona