N-Ch. MOSFET 60V 42A 28mR 125W
| Kód: | 53172 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 2.83 |
| Značení výrobce: | MTP50N06V |
| Teplota min: | -65 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 42A |
| Napětí: | 60V |
| Typ: | N-Ch |
| Výkon: | 125W |
| RDSon: | 28mΩ |
| Pouzdro: | TO-220AB |
| Balení [ks]: | 50 |
| Obal: | Tuba |
MTP50N06V
SMD: Ne
Výprodej