P-Ch. MOSFET 60V 12A 185mR 60W
| Kód: | 43164 |
| Výrobce: | onsemi (ON Semiconductor) |
| Hmotnost [g]: | 0.98 |
| Značení výrobce: | MTD2955V |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 175 °C |
| Proud: | 12A |
| Napětí: | 60V |
| Typ: | P-Ch |
| Výkon: | 60W |
| RDSon: | 230mΩ |
| Pouzdro: | TO-252AA(DPAK) |
| Balení [ks]: | 75 |
| Obal: | Tuba |
MTD2955V
SMD: Ano
Výprodej