Ferrite Bead 600R@100Mhz 25% 1.5A
| Kód: | 1081930 |
| Výrobce: | TDK Corporation |
| Hmotnost [g]: | 0.12 |
| Značení výrobce: | MPZ2012S601A |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 125 °C |
| Proud: | 2000mA |
| Tolerance: | 100mR |
| Série: | MPZ |
| Z100M: | 600R |
| Pouzdro: | 0805 |
| Balení [ks]: | 4000 |
| Obal: | Cívka |
MPZ2012S601A
(2012): 0.08" × 0.05" (2.0 mm × 1.25 mm)
SMD: Ano
Výprodej