Kond. MPaper Y2 2n2 250V 20% 4x8,5x13,5mm
| Kód: | 1937548 |
| Výrobce: | WIMA GmbH & Co. KG |
| Značení výrobce: | MPY20W1220FA00MSSD |
| Teplota min: | -40 °C |
| Teplota max: | 110 °C |
| Napětí: | 250V |
| Typ: | MP-Y2 |
| Kapacita: | 2,2nF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 4x8,5x13,5mm |
| Pouzdro: | R=10 |
| Balení [ks]: | 3000 |
| Obal: | Volně |
MPY20W1220FA00MSSD
CFY002,2NF
SMD: Ne
Výprodej