Odr. kond. Y 2 2,2nF 300V RM15 7x14x18mm
| Kód: | 949107 |
| Výrobce: | WIMA GmbH & Co. KG |
| Hmotnost [g]: | 1.75 |
| Značení výrobce: | MP3Y20.022/20/250ROLL15 |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 105 °C |
| Napětí: | 300V |
| Typ: | MKP-Y2 |
| Kapacita: | 2,2nF |
| Tolerance: | 20% |
| Rozměry: | 7x14x18mm |
| Pouzdro: | R=15 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Cívka |
MP3Y20.022/20/250ROLL15
CFY002,2NF
SMD: Ne
Výprodej