Rezistor metaloxid 2W 3R9 5%
| Kód: | 1042043 |
| Výrobce: | Gym |
| Hmotnost [g]: | 0.87 |
| Značení výrobce: | MOR200S2WS3R9/J |
| Teplota min: | -55 °C |
| Teplota max: | 155 °C |
| Tolerance: | 5% |
| Výkon: | 2W |
| Typ Rez.: | RMO |
| Odpor: | 3.9R |
| Pouzdro: | 0414 |
| Balení [ks]: | 1000 |
| Obal: | Ammopack |
MOR200S2WS3R9/J
RMOE003,9
SMD: Ne
Doprodej
cenazavse_ikona